Palvelut ja tuotteetEettiset ohjeet
VastuuvapauslausekeValo Ilonan palvelut ja tuotteet edistävät ja tukevat normaalia hyvinvointiasi ja voivat auttaa paranemisprosessissa. Hoitoja eivät kuitenkaan ole tarkoitettu korvaamaan lääkärin tutkimusta, lääkärin määräämiä lääkkeitä tai hoitoja sairaustapauksissa. Hoitoon hakeutuva sitoutuu kertomaan kaikki tarvittavat ja totuudenmukaiset fyysistä ja psyykkistä terveydentilaansa koskevat tiedot ennen hoitopäätöksen tekemistä. Näiden oikeellisten tietojen perusteella tehdään arvio hoidon aloittamisen mahdollisuudesta. PalvelutSelvänäköiset tulkinnat, kanavointi - opastusta ja ohjausta elämäsi solmukohdissa Energiahoidot - voimaannuttavat, tasapainottavat ja eheyttävät energiat Regressioterapia - ohjattu, avaava mielikuvamatkasi menneeseen Valon Illat - meediotilaisuudet pienryhmille Lymfaterapia - imunestejärjestelmääsi elvyttävää ja aktivoivaa käsittelyä TuotteetTuisan suolavalaisimet ja -tuikut Kristalleja, heilureita, enkeleitä, kaikkea pientä ihanaa Muuta Kurssit ja tapahtumat - Valo Ilona on monessa mukana | Valon Iltamat ti 6.6. klo 18TÄYNNÄ lisätietoja ja ilmoittautumisohjeet täällä AjanvarauskalenteriJollei kalenterista löydy sopivaa aikaa, laita viestiä ja katsotaan mitä olisi tehtävissä.
Jos haluat ajan lymfaterapiaan, laita viestiä tai soita
Toukokuun viestikorttikuukauden enkeliviesti löytyy täältä
Turvallisesti tapaamiseenTulethan hoitohuoneelle terveenä. On parempi perua/siirtää tapaaminen, jos sinulla - tai minulla - on vähäisiäkään flunssa- tai vatsaoireita. Käytän halutessasi maskia/visiiriä asiakaskohtaamisissa. Käsienpesu, käsidesi ja pintojen desinfiointi ovat jo rutiinia. Tehdään kohtaamisesta turvallinen meille molemmille.
Valon Ilta kotikutsuinaYstäväporukka, työkaverit: intiimi ja lämminhenkinen Valon Ilta vain teille - rajoitukset huomioiden. Ota yhteyttä ja sovitaan aika! Suurin hetkeniValo Ilonan ja minun tähän mennessä isoin juttu, joten onhan tätä hehkutettava:Oulun kaupungin uudenvuodenjuhla virtuaalisena. Kaupunginvaltuuston pj Juha Hänninen, tuomiorovasti Satu Saarinen, Petrus Schroderus & Oulun Sinfonia sekä minä (osuuteni alkaa kohdasta 30.15)
Jos olet pohtinut, miten näkijä-meedio/selvänäkijä/kanavoija työskentelee niin tuosta juttuhetkestä saat selvyyden minun tavastani toteuttaa tätä niin rakasta elämäntehtävää Otan mielelläni vastaan kommentteja ja palautetta. |